Kategoria: Medycyna i zdrowie

Firm w tej kategorii: 10

Kategorie


61-854 Poznań, Mostowa 25/3,
Przelambariery.pl to internetowy sklep oferujący artykuły dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. W asortymencie m.in. podjazdy dla wózków, sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, taki jak łóżka, wózki, podnośniki oraz inne akcesoria podnoszące komfort życia. Sklep internetowy zapewnia szybką realizację zlecenia i korzystne ceny.

''


662-083-853
10-340 Olsztyn, Limanowskiego 1-13/19,
Apteka internetowe Elixirzdrowia.pl to rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości preparatów zdrowotnych, jednak nie maja czasu szukania ich w sklepach stacjonarnych. Oferta apteki obejmuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, jak i substancji odżywczych czy leczniczych. To połączeni wygody zakupów internetowych, jak i odpowiednich produktów przeznaczonych dla różnego rodzaju dolegliwości.

''


61 887 90 24
61-011 Poznań, Średnia 1,
Apteka pod Smokiem może zaproponować klientom szeroki asortyment produktowy. W tej internetowej aptece pacjenci znajdą m.in. suplementy diety wspomagające prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych układów i narządów, a także tradycyjne i naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji kobiecej, męskiej i dziecięcej skóry.

''


+48 12 345 58 64
32-332 Bukowno, Wodąca, 142a
Alternatywną, bardziej prywatną opcją dla osób cierpiących z powodu smutku, zaburzeń psychicznych czy depresji jest psycholog online. Uzyskanie specjalistycznej porady za pomocą Internetu może okazać się łatwiejsze dla bardziej nieśmiałych osób, które mają problem z nawiązywaniem relacji społecznych.

''


05-850 Ożarów Mazowiecki, Cichy Ogród, 7
Rewolucyjne urządzenie Braster pomaga wykryć objawy raka piersi. Narzędzie do samodzielnego badania piersi umożliwia regularne kontrolowanie stanu zdrowia. Oparte na nowoczesnej technologii umożliwia wczesne wykrycie zmian oraz daje duże szanse na wyzdrowienie. Dzięki regularnemu stosowaniu zwiększasz swoje bezpieczeństwo i jesteś pod stałą kontrolą.

''