Kategoria: Medycyna i zdrowie

Firm w tej kategorii: 13

Kategorie


61-854 Poznań, Mostowa 25/3,
Przelambariery.pl to internetowy sklep oferujący artykuły dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. W asortymencie m.in. podjazdy dla wózków, sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, taki jak łóżka, wózki, podnośniki oraz inne akcesoria podnoszące komfort życia. Sklep internetowy zapewnia szybką realizację zlecenia i korzystne ceny.

''


80-546 Gdańsk, Na Zaspę, 3/1
Symptomem nadmiaru cukru w organizmie może być osłabienie odporności czy dekoncentracja. Natomiast objawem niskiego poziomu cukru we krwi jest drżenie mięśni. Jeżeli masz problemy z utrzymaniem odpowiedniej ilości cukru we krwi skorzystaj z oferty AMC Pharma znajdującej się na stronie https://www.herbsecret.pl/poziom-cukru-we-krwi.html

''


662-083-853
10-340 Olsztyn, Limanowskiego 1-13/19,
Apteka internetowe Elixirzdrowia.pl to rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości preparatów zdrowotnych, jednak nie maja czasu szukania ich w sklepach stacjonarnych. Oferta apteki obejmuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, jak i substancji odżywczych czy leczniczych. To połączeni wygody zakupów internetowych, jak i odpowiednich produktów przeznaczonych dla różnego rodzaju dolegliwości.

''


61 887 90 24
61-011 Poznań, Średnia 1,
Apteka pod Smokiem może zaproponować klientom szeroki asortyment produktowy. W tej internetowej aptece pacjenci znajdą m.in. suplementy diety wspomagające prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych układów i narządów, a także tradycyjne i naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji kobiecej, męskiej i dziecięcej skóry.

''


+48 12 345 58 64
32-332 Bukowno, Wodąca, 142a
Alternatywną, bardziej prywatną opcją dla osób cierpiących z powodu smutku, zaburzeń psychicznych czy depresji jest psycholog online. Uzyskanie specjalistycznej porady za pomocą Internetu może okazać się łatwiejsze dla bardziej nieśmiałych osób, które mają problem z nawiązywaniem relacji społecznych.

''