Kategoria: Medycyna i zdrowie

Firm w tej kategorii: 13

Kategorie


56 669 40 00
87-100 Toruń, Szosa Bydgoska , 58
Krzyże apteczne w sklepie internetowym Nowoczesna Apteka umożliwiają zauważenie apteki przez pacjenta, którzy nie mieli okazji korzystać z usług apteki. Produkty są przeznaczone do montowania na elewacji budynku oraz są podświetlane, co powoduje dobrą widoczność po zmroku. W ofercie znajdują się także wyświetlacze tekstowe LED.

''


61-854 Poznań, Mostowa 25/3,
Przelambariery.pl to internetowy sklep oferujący artykuły dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. W asortymencie m.in. podjazdy dla wózków, sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, taki jak łóżka, wózki, podnośniki oraz inne akcesoria podnoszące komfort życia. Sklep internetowy zapewnia szybką realizację zlecenia i korzystne ceny.

''


43-450 Ustroń, Sanatoryjna, 1
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca to sieć działających na terenie całej Polski 20 wyspecjalizowanych oddziałów kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej. Placówki oferują diagnostykę nieinwazyjną, diagnostykę i leczenie związane z inwazyjnymi procedurami kardiologicznymi.

''


662-083-853
10-340 Olsztyn, Limanowskiego 1-13/19,
Apteka internetowe Elixirzdrowia.pl to rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości preparatów zdrowotnych, jednak nie maja czasu szukania ich w sklepach stacjonarnych. Oferta apteki obejmuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, jak i substancji odżywczych czy leczniczych. To połączeni wygody zakupów internetowych, jak i odpowiednich produktów przeznaczonych dla różnego rodzaju dolegliwości.

''


61 887 90 24
61-011 Poznań, Średnia 1,
Apteka pod Smokiem może zaproponować klientom szeroki asortyment produktowy. W tej internetowej aptece pacjenci znajdą m.in. suplementy diety wspomagające prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych układów i narządów, a także tradycyjne i naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji kobiecej, męskiej i dziecięcej skóry.

''