Kategoria: Usługi

Firm w tej kategorii: 4

Kategorie


123450620
30-199 Rząska, Łąkowa, 22
Bezpieczeństwo i szybkość przesyłek kurierskich dzięki firmie allekurier.pl. Platforma umożliwiająca wysyłanie różnego rodzaju pakunków (kopert, paczek czy palet) na terenie całej Polski, Unii Europejskiej, a także większości krajów na świecie, w tym również do Chin i USA. Za pośrednictwem strony allekurier.pl można nadać paczkę, jak i śledzić trasę, jaką pokonuje zanim dotrze do adresata.

''


15 844 46 16
37-464 Stalowa Wola, ul. Rynek 42,
Jeśli urządzasz salon fryzjerski, poszukujesz produktów, które spełnią Twoje oczekiwania. W sklepie Epelo.pl można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki, środki do pielęgnacji włosów, specjalne urządzenia, jak i elementy wyposażenia gabinetu kosmetycznego. To rozwiązanie odpowiednie zarówno dla hobbystów, profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników, którzy potrzebują kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

''


85-461 Bydgoszcz, Ołowiana , 12
Montibello to hiszpański producent produktów do włosów. W ofercie znajdują się takie środki pielęgnacyjne jak Hair Loss Cryoactive (do włosów wypadających), Keratin Force, Colour Protect (do ochrony włosów farbowanych), Discipline Shape (do tzw. włosów niesfornych). Pełna gamma produktów znajduje się na stronie http://dietadlawlosow.pl/.

''


733 66 00 88
93-203 Łódź, Rydla , 6/25
Produkty z nadrukiem doskonale nadają się na indywidualny prezent dla przyjaciela, członka rodziny czy innej bliskiej osoby, firma Kubki24.com zajmuje się produkcją tego typu artykułów idealnych na urodziny, dzień Matki, Walentynki lub inny szczególny dzień. Wśród produktów z nadrukiem znajdują się m.in. kubki, poduszki, koszulki, poszewki czy torby.

''