Kategoria: Usługi

Firm w tej kategorii: 3

Kategorie


123450620
30-199 Rząska, Łąkowa, 22
Bezpieczeństwo i szybkość przesyłek kurierskich dzięki firmie allekurier.pl. Platforma umożliwiająca wysyłanie różnego rodzaju pakunków (kopert, paczek czy palet) na terenie całej Polski, Unii Europejskiej, a także większości krajów na świecie, w tym również do Chin i USA. Za pośrednictwem strony allekurier.pl można nadać paczkę, jak i śledzić trasę, jaką pokonuje zanim dotrze do adresata.

''


15 844 46 16
37-464 Stalowa Wola, ul. Rynek 42,
Jeśli urządzasz salon fryzjerski, poszukujesz produktów, które spełnią Twoje oczekiwania. W sklepie Epelo.pl można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki, środki do pielęgnacji włosów, specjalne urządzenia, jak i elementy wyposażenia gabinetu kosmetycznego. To rozwiązanie odpowiednie zarówno dla hobbystów, profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników, którzy potrzebują kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

''


85-461 Bydgoszcz, Ołowiana , 12
Szampony, odżywki, kremy do twarzy i balsamy do ciała to główne produkty oferowane przez hiszpańską markę Montibello. Firma powstała w Barcelonie w 1967 roku i od tego czasu jest wiodącym producentem kosmetyków. Dzięki wysokiej jakości składnikom użyty, do produkcji, profesjonalnej dystrybucji oraz nowoczesnym technologiom firma zdobywa nowe rynki i zaufanie Klientów.

''